Předporodní kurzMilá nastávající maminko, 

jistě se velice těšíte na svoje miminko a na to, až ho poprvé budete držet v náručí a přivinete ho k sobě...

Možná si kladete spoustu otázek. Jak poznám blížící se porod? Proběhne všechno v pořádku? Co mě vlastně čeká a na co se mám připravit? Jak mohu mému miminku pomoci na svět co nejlépe? 

Z osobních zkušeností víme, že každou maminku může zajímat nebo trápit něco jiného, a proto jsme pro vás přichystali náš Individuální předporodní kurz. Tento kurz je určen pouze pro vás a pro vašeho partnera.

Od nejistoty a obav vám pomůže zkušená a velice milá porodní asistentka Ivanka Karbanová. Bude se věnovat pouze vám a zodpoví všechny vaše dotazy. Poradí vám,  jak si porod ulehčit  a zároveň vás na blížící se porod pozitivně naladí. 

Bude skvělé, pokud vás na kurz doprovodí i nastávající tatínek, protože i pro něj bude jistě tento kurz velkým přínosem.  

Předpokládaná délka kurzu je 90 minut a jeho cena je 1600,-Kč. Některé pojišťovny na tento typ kurzu nastávajícím maminkám přispívají, tak by bylo dobré se na to, ve vaší pojišťovně, poptat. 

V případě zájmu nebo dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Kurz se bude konat v prostorách GYNEKOLOGIE Klumpar, na adrese Husova 589/102, ve 2. patře.

Porodní asistentka Ivanka Karbanová se těší na shledání a hlavně na to, že vás bude moci co nejlépe připravit na tu nejtěžší a zároveň nejkrásnější cestu k vašemu miminku.